02 września 2022

HR LEGAL Sp. z o.o. to profesjonalna agencja zatrudnienia świadcząca usługi rekrutacji i selekcji pracowników na rzecz firm z Polski oraz UE, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 24557.
W związku z realizacją projektu dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

SZLIFIERZ/ŚLUSARZ/MALARZ
Miejsce pracy: Śrem

Opis stanowiska pracy:
- praca przy produkcji elementów konstrukcji stalowych
Wymagania:
- min. 1 rok doświadczenia w pracy na danym stanowisku
- umiejętność czytania dokumentacji technicznej
- precyzja i samodzielność w realizacji powierzonych zadań
Oferujemy:

- umowa zlecenia
- praca zmianowa (po 8 h lub 10 h lub 12 h)

Oferty zawierające CV z numerem referencyjnym i podaniem nazwy stanowiska w tytule maila prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@hr-legal.pl

Do aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Szlifierz/Ślusarz/Malarz | Слюсар/Маляр
  1. pl
  2. uk

praca to nasza

specjalność

KONTAKT Z NAMI >

Biuro HR Legal

Wiosny Ludów 10
63-000 Środa Wielkopolska