Biuro HR Legal

Wiosny Ludów 10
63-000 Środa Wielkopolska

KONTAKT Z NAMI >

O nas

Kim jesteśmy i dlaczego warto z nami współpracować? 

 

HR Legal to marka skoncentrowana na realizacji usług pracy tymczasowej oraz rekrutacjach stałych. Działamy na terenie Polski i innych krajów Unii Europejskiej. Firma w całości oparta jest na polskim kapitale. 

 

Naszym największym atutem jest mocny kompetencyjnie i zorientowany probiznesowo zespół specjalistów HR, błyskawicznie reagujący na potrzeby Klientów i wypracowujący silne i długotrwałe relacje.


Świadczymy profesjonalne rozwiązania z zakresu rekrutacji i selekcji, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz legalizacji pobytu i zatrudnienia pracowników spoza Polski. Dzięki wdrażanym przez nas rozwiązaniom nasi Klienci oszczędzają nie tylko czas i pieniądze, ale przede wszystkim mogą skupić się na zadaniach strategicznych dla ich organizacji. 


Szeroki wachlarz usług oferowanych przez HR Legal obejmuje rozwiązania w zakresie:
 doboru i zatrudnienia pracowników w ramach umów o pracę tymczasową,
 rekrutacji pracowników stałych,
 administracji płac i kadr,
 kompleksowa obsługa legalizacji pobytu i zatrudnienia cudzoziemców.

 

Działamy legalnie i odpowiedzialnie. W relacjach z Klientami oraz Kandydatami stawiamy na najwyższy poziom obsługi oraz przejrzystość, uczciwość i dialog. Potwierdzeniem naszej rzetelności jest posiadanie Certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o nr  23887.

Co mówią moi klienci

Agencja zatrudnienia HR Legal to świetne miejsce na znalezienie pracy, jestem tego doskonałym przykładem dzięki współpracy z nim otrzymałem umowę o pracę na czas nieokreślony na bardzo korzystnych warunkach.  Polecam.

 

Nikodem, 36 lat, Cieśla

praca to nasza

specjalność

  1. pl
  2. uk

ETAP I: Wywiad - badanie potrzeb

ETAP III: Selekcja 

kandydatów

ETAP II: Pozyskiwanie pracowników

ETAP IV: Raport i prezentacja  kandydatów

Na tym etapie rekrutacji  przeprowadzamy wywiad, na podstawie którego zbieramy informacje dotyczące kwalifikacji i oczekiwań, jakie powinien spełniać idealny kandydat na stanowisko.

Gdy znamy już dokładnie Państwa wymagania dotyczące idealnego kandydata stosujemy metody pozyskiwania pracow- ników, które w danym przypadku będą najbardziej efektywne.

W ramach selekcji kandydatów przeprowadzamy rozmowy, oraz spotkania w siedzibie firmy, gdzie weryfikujemy informacje zawarte w aplikacji, przeprowadzamy testy sprawdzające wiedzę oraz umiejętności kandydatów.

Naszym celem jest przedstawienie odpowiednich kandydatów w możliwie najkrótszym terminie. Czas realizacji w przypadku zlecenia szacujemy na około 4 tygodni od momentu podpisania umowy.

Zatrudnimy dla Ciebie

 

Przejmując obowiązki związane z całym procesem rekrutacji, pomagamy we wszystkich czynnościach związanych z poszukiwaniem kandydatów i ich selekcją. Współpraca z nami gwarantuje proste i szybkie rozwiązania dostosowane do potrzeb i możliwości Państwa firmy. Rekrutacja składa się z 4 etapów: