Zatrudnimy dla Ciebie

 

Przejmując obowiązki związane z całym procesem rekrutacji, pomagamy we wszystkich czynnościach związanych z poszukiwaniem kandydatów i ich selekcją. Współpraca z nami gwarantuje proste i szybkie rozwiązania dostosowane do potrzeb i możliwości Państwa firmy. Rekrutacja składa się z 4 etapów:

Naszym celem jest przedstawienie odpowiednich kandydatów w możliwie najkrótszym terminie. Czas realizacji w przypadku zlecenia szacujemy na około 4 tygodni od momentu podpisania umowy.

W ramach selekcji kandydatów przeprowadzamy rozmowy, oraz spotkania w siedzibie firmy, gdzie weryfikujemy informacje zawarte w aplikacji, przeprowadzamy testy sprawdzające wiedzę oraz umiejętności kandydatów.

Gdy znamy już dokładnie Państwa wymagania dotyczące idealnego kandydata stosujemy metody pozyskiwania pracow- ników, które w danym przypadku będą najbardziej efektywne.

Na tym etapie rekrutacji  przeprowadzamy wywiad, na podstawie którego zbieramy informacje dotyczące kwalifikacji i oczekiwań, jakie powinien spełniać idealny kandydat na stanowisko.

ETAP IV: Raport i prezentacja  kandydatów

ETAP II: Pozyskiwanie pracowników

ETAP III: Selekcja 

kandydatów

ETAP I: Wywiad - badanie potrzeb

  1. pl
  2. uk

praca to nasza

specjalność

Agencja zatrudnienia HR Legal to świetne miejsce na znalezienie pracy, jestem tego doskonałym przykładem dzięki współpracy z nim otrzymałem umowę o pracę na czas nieokreślony na bardzo korzystnych warunkach.  Polecam.

 

Nikodem, 36 lat, Cieśla

Co mówią moi klienci

 

HR Legal to marka skoncentrowana na realizacji usług pracy tymczasowej oraz rekrutacjach stałych. Działamy na terenie Polski i innych krajów Unii Europejskiej. Firma w całości oparta jest na polskim kapitale. 

 

Naszym największym atutem jest mocny kompetencyjnie i zorientowany probiznesowo zespół specjalistów HR, błyskawicznie reagujący na potrzeby Klientów i wypracowujący silne i długotrwałe relacje.


Świadczymy profesjonalne rozwiązania z zakresu rekrutacji i selekcji, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz legalizacji pobytu i zatrudnienia pracowników spoza Polski. Dzięki wdrażanym przez nas rozwiązaniom nasi Klienci oszczędzają nie tylko czas i pieniądze, ale przede wszystkim mogą skupić się na zadaniach strategicznych dla ich organizacji. 


Szeroki wachlarz usług oferowanych przez HR Legal obejmuje rozwiązania w zakresie:
 doboru i zatrudnienia pracowników w ramach umów o pracę tymczasową,
 rekrutacji pracowników stałych,
 administracji płac i kadr,
 kompleksowa obsługa legalizacji pobytu i zatrudnienia cudzoziemców.

 

Działamy legalnie i odpowiedzialnie. W relacjach z Klientami oraz Kandydatami stawiamy na najwyższy poziom obsługi oraz przejrzystość, uczciwość i dialog. Potwierdzeniem naszej rzetelności jest posiadanie Certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o nr  23887.

O nas

Kim jesteśmy i dlaczego warto z nami współpracować? 

KONTAKT Z NAMI >

Biuro HR Legal

Wiosny Ludów 10
63-000 Środa Wielkopolska