16 sierpnia 2022

🇺🇦 HR LEGAL Sp. z o.o. це професійне агентство з працевлаштування, яке надає послуги з підбору та підбору працівників для компаній з Польщі та ЄС, внесене до Національного реєстру агентств з працевлаштування під номером 24557.
У зв'язку з реалізацією проекту для нашого клієнта ми шукаємо людей на посаду
СТОЛЯР

Місце роботи: Лодиговіце (Живецький район)

Описання роботи:
робота в столярній майстерні,
виготовлення будівельних столярних виробів,
монтаж будівельної столярки на місці замовника (сауни, будинки до 35 м2),
працювати з проектом.
Вимоги:
мінімум 1 рік досвіду роботи на аналогічній посаді,
вміння користуватися столярними інструментами,
Водійське посвідчення В,
готовність до відряджень
Ми пропонуємо:
працевлаштування за трудовими договорами безпосередньо з клієнтом,
винагорода від 3200,00 до 5500,00 злотих. чистий
необхідні інструменти для роботи,
Робочий одяг.
Будь ласка, надсилайте пропозиції, що містять резюме з контрольним номером і назвою посади в заголовку електронного листа на адресу: rekrutacja@hr-legal.pl потреби, необхідні для здійснення процесу найму відповідно до Акту серпня 29, 1997 про захист персональних даних (тобто Законодавчий журнал 2016 р., пункт 922). При цьому я даю згоду на обробку моїх персональних даних рекламодавцем для цілей майбутнього набору».
Ми залишаємо за собою право зв'язуватися з обраними кандидатами.

🇵🇱 HR LEGAL Sp. z o.o. to profesjonalna agencja zatrudnienia świadcząca usługi rekrutacji i selekcji pracowników na rzecz firm z Polski oraz UE, wpisana  do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 24557.

W związku z realizacją projektu dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko

STOLARZ

Miejsce pracy: Łodygowice (pow. żywiecki)

Opis stanowiska pracy:

  • praca na stolarni,
  • przygotowanie stolarki konstrukcyjnej,
  • montaż stolarki konstrukcyjnej u klienta (sauny, domki o pow. do 35 m2),
  • praca z projektem.

Wymagania:

  • co najmniej 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • umiejętność obsługi narzędzi stolarskich,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do podróży służbowych

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu umowy o pracę bezpośrednio do klienta,
  • wynagrodzenie od 3.200,00 zł do 5.500,00 zł. netto
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • odzież roboczą.

Oferty zawierające CV z numerem referencyjnym i podaniem nazwy stanowiska w tytule maila prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@hr-legal.plDo aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

HR Legal - praca to nasza specjalność
Środa Wlkp., ul. Wiosny Ludów 10 (pokój 212)
e-mail: biuro@hr-legal.pl
tel. 61 285 24 71

Stolarz | Столяр
  1. pl
  2. uk

praca to nasza

specjalność

KONTAKT Z NAMI >

Biuro HR Legal

Wiosny Ludów 10
63-000 Środa Wielkopolska