26 lipca 2022

🇵🇱 HR LEGAL Sp. z o.o. to profesjonalna agencja zatrudnienia świadcząca usługi rekrutacji i selekcji pracowników na rzecz firm z Polski oraz UE, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 24557. W związku z realizacją projektu dla naszego Klienta poszukujemy osób na
stanowisko:
PRACOWNIK LINII PRZY PRODUKCJI ELEMENTÓW BETONOWYCH

Miejsce pracy: Wykno k/Tomaszowa Maz.

Opis stanowiska pracy:
- prace pomocnicze przy linii produkcyjnej,
- przygotowanie maszyny do pracy,
- skręcanie baterii,
- sortowanie skrzyń,
- kontrola jakości produktów
- realizację produkcji według założonego planu.

Wymagania:
- mile widziane doświadczenia w pracy na produkcji,
- chęci i gotowości do zaangażowania się w rozwój produkcji nowych
wyrobów,
- gotowości do pracy w systemie 2-3 zmianowym.

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu umowy o pracę tymczasową z możliwością
przejścia bezpośrednio do klienta,
- wynagrodzenie od 3.500,00 zł netto
- system premiowy,
- bezpłatny transport na terenie powiatu tomaszowskiego,
- niezbędne narzędzia do pracy,

Oferty zawierające CV z numerem referencyjnym i podaniem nazwy stanowiska w tytule maila prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@hr-legal.pl
Do aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

🇺🇦 HR LEGAL Sp. z o.o. – це професійне агентство з працевлаштування, яке надає послуги з підбору та підбору працівників для компаній з Польщі та ЄС, внесене до Національного реєстру агентств з працевлаштування під номером 24557. У зв’язку з реалізацією проекту для нашого клієнта ми шукаємо людей на
посада:
ЛІНІЙНИК НА ВИРОБНИЦТВО БЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ

Місце роботи: Викно поблизу Томашів Маз.

Описання роботи:
- допоміжні роботи на виробничій лінії,
- підготовка машини до роботи,
- скручування акумулятора,
- сортувальні ящики,
- контроль якості продукції
- виробництво згідно з передбачуваним планом.

Вимоги:
- досвід роботи на виробництві вітається,
- бажання та готовність займатися освоєнням нового виробництва
продукти,
- готовність працювати в 2-3 змінну систему.

Ми пропонуємо:
- працевлаштування на підставі тимчасового трудового договору з опцією
йти безпосередньо до клієнта,
- винагорода від 3500,00 злотих нетто
- бонусна система,
- безкоштовний транспорт в межах Томашівського повіту,
- необхідні інструменти для роботи,

Пропозиції, що містять резюме з контрольним номером і назвою посади в назві електронного листа, надсилайте на адресу: rekrutacja@hr-legal.pl
Будь ласка, додайте до вашої заяви такий пункт: «Я даю згоду на обробку моїх персональних даних рекламодавцем, які містяться в моїй пропозиції про роботу, для цілей процесу найму відповідно до Закону від 29 серпня 1997 року про захист персональні дані (тобто 2016 р. п. 922). При цьому я даю згоду на обробку моїх персональних даних рекламодавцем для цілей майбутнього набору».
Ми залишаємо за собою право зв'язуватися з обраними кандидатами.

PRACOWNIK LINII PRZY PRODUKCJI ELEMENTÓW BETONOWYCH | ЛІНІЙНИК НА ВИРОБНИЦТВО БЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ

  1. pl
  2. uk

praca to nasza

specjalność

KONTAKT Z NAMI >

Biuro HR Legal

Wiosny Ludów 10
63-000 Środa Wielkopolska