16 lutego 2021
W związku z realizacją projektu dla niemieckiego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

ELEKTRYK

Miejsce pracy: Ludwigsburg/Zell unter Aichelberg/Augustdorf

Opis stanowiska pracy:
- układanie okablowania w budynkach mieszkalnych i biurowych
nowobudowanych
- wykonywanie podstawowych prac elektrotechnicznych

Wymagania:
- co najmniej 2 lata doświadczenia
- mile widziane uprawnienia SEP
- samodzielność
- znajomość języka niemieckiego na poziomie A2
- własny samochód

Oferujemy:
- umowa o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
- wynagrodzenie zgodne z układem zbiorowym BAP plus premia
- bezpłatne zakwaterowanie

Oferty zawierające CV z numerem referencyjnym i podaniem nazwy stanowiska w tytule maila prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@hr-legal.pl

Do aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

У зв'язку з реалізацією проекту для німецького клієнта, ми шукаємо людей на цю посаду:

ЕЛЕКТРИК

Місце роботи: Людвігсбург / Zell unter Aichelberg / Augustdorf

Описання роботи:

- прокладка кабелю в житлових та адміністративних будівлях новозбудований

- виконання основних електротехнічних робіт

Вимоги:

- щонайменше 2 роки досвіду

- Вітаємо кваліфікацію SEP

- самостійність

- знання німецької мови на рівні А2

- власний автомобіль

Ми пропонуємо:

- трудовий договір безпосередньо з нашим клієнтом

- заробітна плата відповідно до колективного договору BAP плюс премія

- безкоштовне проживання

Пропозиції, що містять резюме з посилальним номером та назвою посади в заголовку електронного листа, слід надсилати на адресу: rekrutacja@hr-legal.pl

Будь ласка, додайте до заяви такий пункт: "Я даю згоду на обробку моїми персональними даними, що містяться у моїй пропозиції роботи, рекламодавцем для цілей процесу набору відповідно до Закону від 29 серпня 1997 року про захист персональних даних (тобто 2016 р., пункт 922). У той же час я даю згоду на обробку моїх персональних даних рекламодавцем для цілей майбутнього набору персоналу ". Ми залишаємо за собою право зв'язатися з обраними кандидатами.

Elektryk w Niemczech
  1. pl
  2. uk

praca to nasza

specjalność

KONTAKT Z NAMI >

Biuro HR Legal

Wiosny Ludów 10
63-000 Środa Wielkopolska