14 July 2020

HR Legal to profesjonalna agencja zatrudnienia świadcząca usługi rekrutacji i selekcji pracowników na rzecz firm z Polski i zza granicy.
HR LEGAL jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 23887.

W związku z realizacją projektu dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

OPERATOR PRASY KRAWĘDZIOWEJ

Miejsce pracy: Środa Wielkopolska

Nr ref: OPK-2020

Opis stanowiska pracy:
- przygotowanie i obsługa prasy krawędziowej,
- gięcie detali na prasie krawędziowej,
- kontrola jakości wyrobu gotowego,
- zapewnienie realizacji zamówień z godnie z harmonogramem,
- stosowanie się do zasad jakościowych oraz instrukcji stanowiskowych
obowiązujących w firmie,
- przestrzeganie obowiązujących zasad BHP.

 Wymagania:
- wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
- doświadczenie w zakładzie produkcyjnym na podobnym stanowisku,
- umiejętność czytania rysunku technicznego,
- umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi.

Oferujemy:
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- umowa o pracę,
- atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
- możliwość rozwoju zawodowego.

Oferty zawierające CV z numerem referencyjnym i podaniem nazwy stanowiska w tytule maila prosimy przesyłać na adres: biuro@hr-legal.pl

Do aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.” Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Operator prasy krawędziowej
  1. pl
  2. uk

робота - наша спеціальність

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ>

Офіс HR Legal

Wiosny Ludów 10
63-000 Środa Wielkopolska